Aktuality

Tajná mise šotka Mařínka

Díky nakladatelství Portál už je od března na pultech knihkupectví knížka Tajná mise šotka Mařínka. Konečně se mi povedlo napsat něco opravdu veselého, u čeho se budou děti (snad) smát. Lukáš Fibrich vybavil knížku nádhernými obrázky a Hana Zobačová odvedla skvělou redaktorskou práci. Z knížky mám velkou radost a věřím, že ji budou mít i malí čtenáři. 

číst více »

Na čem zrovna pracuji? :-)

Konečně jsem se dostala k psaní klasických pohádek. A protože si ráda hraji, chystám nějakou čertovinu :-). Překrásné ilustrace pro moji novou knížku připravila Petra Hauptová - Řezníčková a na knížku se můžete těšit v polovina dubna letošního roku.

číst více »

Pozvánka na křest

Srdečně zvu všechny svoje malé i velké čtenáře na křest knížky Kovářské pohádky. Křest se uskuteční v Café Periferie 22.11.2018 od 17.30.

číst více »

Výroční ceny nakladatelství Albatros 18.4.2018

Středa 18.4.2018 se možná zdála být obyčejným dnem, pokud by se neudílely Ceny nakladatelství Albatros za rok 2017. I letos mě cena minula, ale i nominace mi udělala velikou radost. Knížka Kdo by v létě myslel na Vánoce se dostala mezi šest nejlepších knih nakladatelství Albatros pro starší děti a zároveň získala i nominaci za Cenu za nejkrásnější ilustrace pro starší děti.

číst více »

Pejsek Dar a opičák Jožin nakreslili naše portréty

Pejsek Dar a opičák Jožin tajně usedli k malířskému plátnu a nakreslili portréty autorky a ilustrátora. Velmi zajímavé srovnání, jak se vidíme my a jak nás vidí druzí :-). Knížka Pejsek Dar - Případ ztraceného papouška vyjde 31.10.2016.

číst více »

Křest knížky Poselství blíženců

S Albatrosem a Český rozhlasem jsme pokřtili knížku Poselství blíženců

číst více »

Poselství blíženců

Právě dorazily autorské výtisky Poselství blíženců. Škoda, že se s Vámi nemůžu podělit o jejich vůni. Protože čerstvá knížky je doslova omamná. Je mi velkou ctí, že první hodnocení knížky od čtenářky přišlo ještě dříve, než moje autorské výtisky. To je splněný sen každého autora - zvlášť, když je hodnocení milé a příjemné a knížka se líbí. Věřím, že se bude líbit i Vám ostatním.

číst více »

Nakladatelské ceny Albatrosu 2015

21.4. 2016 se autorka zúčastnila milého setkání s kolegy autory, ilustrátory a redaktory při příležitosti předávání Nakladatelských cen Albatrosu za rok 2015.

číst více »

Pejsek Dar umí slovensky

V březnu 2016 vyšla slovenská verze knížky Pejsek Dar - Záhada v ZOO. Na Slovensku vyšla pod názvem Psík Baf - Nezbedník zo ZOO. Více o slovenské verzi této knihy se dočtete na stránce Psík Baf - Nezbedník zo ZOO.

číst více »